26 Kasım 2015 Perşembe

Yüzme Kursları Devam Ediyor

13 Mart 2013 Çarşamba 16:33 tarihinde eklendi | 16955 defa okundu
Artık yüzmeyi öğrenmenizin veya geliştirmenizin zamanı geldi.

 

Çocuklara Yönelik Yüzme Kursu

6-15 yaş arası Çocuklarımızın daha sağlıklı ve mutlu bir hayat sürebilmeleri için spor sevgisi, spor yapma alışkanlığı ve aktif bir yaşam sürme alışkanlığı kazanmaları gerektiğine inanıyoruz. Amacımız Çocuklarımızın ve gençlerimizin spor ahlakına ve spor disiplinine sahip sağlıklı, başarılı ve sosyal açıdan güçlü bireyler olmalarına yardımcı olmaktır. Bunu sağlamak adına çocuklar için eğlenceli, heyecanlı ve başarı hissiyle donatılmış bir ortam sağlanmaktadır.

Bayanlara Yönelik Yüzme Kursu

Yüzme havuzlarımızda bayan hocadan grup ders veya özel yüzme dersi alabilirsiniz. İstek doğrultusunda böyle bir çalışma başlattık. Eğer sizde bayan antrenörden ders almak istiyorsanız bize ulaşın. Yüzme havuzlarımız sadece bayanlara özel değildir. Kullanmakta olduğumuz yüzme havuzları halka açık olduğundan sadece bayanların girebileceği bir saat zaman dilimi ayrılmıştır. 
Not: Kursumuz sadece bayan antrenörler eşliğinde verilir.

Yetişkinlere Yönelik Yüzme Kursu

Yeni dönemde de Süleyman Demirel Üniversitesi29 Ekim kapalı yüzme havuzunda, siz yetişkinlerle hafta içi ve hafta sonu yüzme dersleri yapmaktayız. Hiç yüzme bilmeyen, az bilen ve iyi bilen yetişkin arkadaşlarımızı  tecrübeli hocalar eşliğinde antrenmanlarımıza  bekliyoruz. 

 

*** (Aşağıdaki yeni fiyatlarımız NİSAN ayından itibaren geçerlidir)

DOKÜMANLAR

FOTOĞRAF GALERİSİ